Vaše potrebyČistá pleť


Poznáte ten pocit, keď čistá, svieža a zdravá pleť naozaj hlboko dýcha? Zrazu zistíte, že sa ľudia na Vás pozerajú inak. To preto, že vyzeráte dobre. Ba priam očarujúco.

Aby pleť dosiahla takýto výsledok, je potrebné sa o ňu pravidelne starať. BINGOSPA ponúka profesionálnu a účinnú podporu. S používaním našej kozmetiky si zachováte pleť v požadovanom zdravotnom stave a čistote.

BINGOSPA Vám poskytuje množstvo terapií, ktoré kombinujú liečebné výhody s čistením a upokojením pokožky tváre aj tela. Masky, krémy, peeling, blato, riasy, séra, koncentráty, soli. Mnohé z nich riešia nielen akné, ale liečia aj vážne kožné ochorenia. Bez ohľadu na Váš vek či typ pleti sa môžete cítiť čisté a krásne.Domáce SPA


Ak si chcete vychutnať radosť z dôkladnej starostlivosti, hydratácie a relaxácie, nemusíte zakaždým navštevovať kúpele či wellness. A to len vďaka našej SPA kozmetike. Mnohé z našich produktov sa kvôli svojej účinnosti uplatňujú aj v profesionálnych kozmetických salónoch.

Každá časť Vášho tela si zaslúži byť hýčkaná. Je tu čas pre Vás! Urobte si relaxačný kúpeľ s jednou z našich účinných solí. Zapáľte sviečky, zapnite hudbu... A potom hydratujte a vyživujte svoje telo maskami, krémami, pleťovou vodou a kozmetikou s kolagénom a L-karnitínom.

Túto zvlhčujúcu, výživnú relaxáciu možno doplniť jedným z našich špecializovaných domácich ošetrení. Cíťte sa krásne a uvoľnené.Akčné ponukyVieme, ako uspokojiť Vaše potreby. A chceme to urobiť čo najlepšie. Preto v ponuke BINGOSPA po celý rok nájdete množstvo akcií a špeciálnych ponúk. Akcie sa z času na čas menia a aktualizujú. Preto pravidelne navštevujte náš eshop, sledujte oznamy a pozrite si našu facebookovú stránku.KúpeľňaBežné denné aktivity, ako je kúpeľ alebo sprcha, sa môžu stať príjemným relaxačným zážitkom, ak sa správne postaráte o Vaše potreby. Možeme to niekedy urobiť spoločne.

Základom v takýchto okamihoch sú vhodné prípravky, ktoré nielen umyjú, ale aj pozitívne ovplyvnia zdravie a vzhľad Vášho tela. Bonusom bude príjemne strávený čas.

Kúpeľové soli a prípravky boli kedysi dominantou značky BINGOSPA. Práve s nimi začala svoju činnosť takmer pred 30 rokmi. Dnes v našej ponuke nájdete bohaté prírodné gély, mydlá, voňavé krémy, nektáre a pleťové vody, ktoré Vám umožnia cítiť sa krásne a svieže.LiečbyDenná starostlivosť o pokožku je nesmierne dôležitá. Stojí za to venovať jej ráno a večer pár minút, pretože systematickosť vždy prináša výsledky.

Aby Vaša pleť pôsobila mladistvo a bola zdravá, urobte pre seba niečo špeciálne - napríklad liečbu BINGOSPA.

V našej ponuke nájdete mnoho postupov a kombinácií, ktoré poskytujú intenzívnu starostlivosť o tvár, alebo iné časti tela (oblasti náchylné na celulitídu, strie, hromadenie tuku, vysúšanie alebo straty kožnej elasticity). Mnohé z našich ošetrení sa vykonávajú v salónoch. Ale niektoré "ošetrenia" si môžete robiť sama doma.

Objavte účinnú liečbu vlasov, tváre, tela alebo chodidiel s BINGOSPA a vychutnajte si jej účinky.OmladnutieŽeny všetkých vekových kategórií môžu byť krásne. Niekedy aj zrelé dámy prekvapia nádhernou pleťou, pevným telom a žiarivými vlasmi. BINGOSPA podporuje ženy v starostlivosti o seba. A najlepší spôsob, ako to urobiť, je úzka spolupráca s prírodou.

Výsledkami využívania produktov spoločnosti BINGOSPA sú pružná, hladká pokožka, lesklé vlasy a silné nechty. Vysoká účinnosť našich prípravkov je prírodná!

Vyhýbame sa umelým farbivám a koncentrátom. Prírodné zložky sú dovážané z celého sveta a vyberajú sa len tie vysoko kvalitné. Naše omladzujúce krémy, pleťové vody, gély, masky, kolagénové a L-karnitínové prípravky, ako aj ošetrenia Vás potešia až dvojnásobnou účinnosťou .OpálenieKrásne opálené telo, chránené vhodnou kozmetikou aj po opaľovaní, je naozaj sexy. Bronzová pokožka v kombinácii so vzdušnými šatami robí zo ženy štýlovú dámu. Dokonca aj solárium využívané s mierou a s aplikovaním fototerapie môže dať pokožke tento pocit.

Majte vždy na pamäti správnu starostlivosť o Vaše telo pred, počas a po opaľovaní. BINGOSPA ponúka krémy, masky, maslo, hydratačné a výživné produkty užitočné vo všetkých troch fázach. Niektoré z nich natrvalo upravia krásnu farbu Vašej pokožky!Redukcia celulitídyŽena rada vidí obdiv v očiach mužov. Chce sa však cítiť spokojná aj sama so sebou. Často ju ničí problém ,,pomarančovej kôry“. A ten sa vyskytuje u žien všetkých vekových kategórií.

BINGOSPA poskytuje v boji s celulitídou široké spektrum možností: krémové prípravky, riasy, soľ či špeciálne bahno. Ponúka vysoko účinné koncentráty a jedinečné ošetrenia, ktoré celulitídu viditeľne redukujú.

Tisíce žien v Európe, ktoré vyskúšali proticelulitídovú starostlivosť s BINGOSPA, sa k nám vracajú po ďalšie produkty. Ich spokojnosť a pevnejšie brucho, stehná alebo zadok sú pre nás najväčšou odmenou za roky našej práce!Zníženie a zlepšenie striíÚplné odstránenie hlbokých a pevných strií je možné len chirurgickou cestou. Avšak s náležitou starostlivosťou a kozmetickým ošetrením môžete urobiť viac, ako si myslíte.

Značka BINGOSPA sa zamýšľala nad potrebami žien, ktoré majú strie alebo u nich veľmi ľahko vznikajú. V našej ponuke nájdete výrobky, ktoré pomáhajú vyhladzovať stopy po striách a súčasne zlepšujú vzhľad i stav pokožky.

Spoznajte naše krémy, riasy, masky, zábaly, blato či kolagénové prípravky špecializované na strie. Postarajte sa o svoje prsia, boky, stehná a brucho novým efektívnym spôsobom. A vychutnajte si pohľad na svoje telo s potešením!DarčekyKto by nemiloval darčeky! Rovnako vie potešiť nielen ich prijatie, ale aj dávanie. Nie vždy však máme dobrý nápad na vhodný darček za rozumnú cenu.

BINGOSPA sa usiluje uspokojiť Vaše potreby aj v tomto smere. Náš obchod má vždy zaujímavé produkty a súpravy, ktoré môžu byť ideálnym darčekom. Ich výhodou je nielen skvelý obsah, ale aj zaujímavé balenie a atraktívne ceny.

Darovaním BINGOSPA dáte milovanému človeku to, čo vám vždy chceme poskytnúť: pôžitok, radosť a cestu k efektívnej starostlivosti o krásu.Štíhla líniaKaždá žena sa snaží udržať si hmotnosť a postavu pod kontrolou. Občas sa nám to však vymkne z rúk, že? Vtedy je čas s tým niečo urobiť. A je to ten najlepší čas na detailné preskúmanie produktov značky BINGOSPA.

Naša ponuka je prelomová, pokiaľ ide o chudnutie, spevnenie a tvarovanie tela. Odborníci z laboratória BINGOSPA vyvinuli množstvo inovatívnych produktov založených na moderných technológiách a prírodných ingredienciách z celého sveta.

V dôsledku toho sa môžeme pochváliť mimoriadne efektívnymi spôsobmi, koncentrátmi, ošetreniami a špeciálnymi súpravami na chudnutie a modelovanie, ktoré si môžete urobiť aj sami doma. Obnovte si postavu, v ktorej sa cítite príťažlivo!Viac zdraviaZdravie je základom krásy a dobrého pocitu. Preto stojí za to oň náležite dbať. A nie je nič lepšie ako zapojiť do každodennej starostlivosti kozmetiku s liečivou silou prírody.

Portfólio značky BINGOSPA zahŕňa množstvo produktov s terapeutickými vlastnosťami. Naše produkty sú známe extra kvalitou prírodných solí určených na podporu liečby mnohých kožných ochorení. Zákazníci oceňujú zahrievajúce výživné bahenné kúpele, ako aj čistiace a omladzujúce bahno a riasy.

Taktiež Vám radi poskytneme liečebné prípravky, analgetické gély, kozmetiku proti spáleniu alebo ošetrenie posilňujúce vlasy. Pretože najlepšie je byť zdravým a krásnym!