Tvoje teloVlasy


Dlhé, krátke, svetlé, tmavé, rovné alebo kučeravé - vlasy sú najväčšia ozdoba ženy. Samozrejme, ak sa viete o ne správne starať. Často nie je dostatok vhodných šampónov a kondicionérov na udržiavanie vlasov tak krásnych, zdravých a silných, ako by sme chceli.

Ako odpoveď na želanie žien ako ste Vy, špecialisti BINGOSPA vytvorili desiatky rôznych produktov starostlivosti o vlasy. V našej ponuke nájdete nielen šampóny a kondicionéry, ale aj oleje, séra, prípravky s prírodným keratínom, kolagénom, hodvábom. Rôzne extrakty, masky a špeciálne ošetrenia. Jedná sa o kvalitnú modernú kozmetiku a jej ceny Vás môžu milo prekvapiť.

Cítite hodvábnu a krásnu vôňu vlasov? Pozrite sa na ich silu a pôvab. Rozdiel si všimnete ...Tvár


Tvár je Vaša vizitka. Odzrkadľuje Vašu osobnosť v očiach iných ľudí. Je to prvý kontakt človeka s človekom. Vidieť každú nedokonalosť a hlavne, či je pleť zdravá. Preto je rozumné postarať sa o svoju tvár.

Špecialisti BINGOSPA to vedia. V našom laboratóriu testujeme stovky najlepších ingrediencií a vyvíjame mnoho moderných kozmetických receptov, ktoré sa postarajú o Vašu tvár osobitným a individuálnym spôsobom. Všetci vieme, akú starostlivosť potrebuje tínedžer a akú zas zrelá žena. Ako pestovať mastnú T zónu a ako unavenú, suchú pokožku, ktorá stratila svoju elasticitu a lesk. Preto v našej ponuke nájdete toľko rôznych typov sér, kolagénu, krémov, masiek, olejov ...PrsiaŽenské prsia ... Inšpirácia pre básnikov, horúci objekt, pohľad pre mužov. Pre ženy sú symbolom ich ženskosti, ale aj ich materstva. Prsia sú dôležité. A môžu byť atraktívne aj pre ženy v zrelom veku. Ale musíte sa o ne starať mnohými spôsobmi.

Okrem pravidelných vyšetrení, fyzických cvičení a chladných spŕch v kombinácii s masážami, pre zdravé a krásne prsia je dôležitá starostlivosť. Medzi stovkami výrobkov značky BINGOSPA nájdete perfektné prostriedky: vyhladenie, hydratáciu, kolagén a elastín, prírodné oleje, ktoré môžete masírovať.

Ženské prsia, tvoje prsia ... stojí za to, aby si zachovali svoju krásu.RukyRuky zohrávajú veľkú úlohu vo všetkých sférach nášho života. Ešte viac ako tvár, prezrádzajú skutočný vek človeka. Upravené ruky sú dekorácia ženy i muža. Pri pohľade na ruky sa môžete o danom človeku veľa dozvedieť ...

Správna starostlivosť o ruky sa preto javí ako nevyhnutná. A je to výzva. Koža na vonkajšej strane dlane má veľmi málo mazových žliaz. Je menej mastná, zvlhčená, viac vystavená poveternostným vplyvom alebo čistiacim prostriedkom. Na chrbáte ruky vidieť vplyv slnka, mrazu, veku.

Aby ste udržali krásu a zdravý vzhľad svojich rúk, špecialisti spoločnosti BINGOSPA vyvinuli balzamy, mlieka, kolagén, hodvábne výrobky, špecializované kúpele na ruky a nechty.

Nechajte si svoj dotyk vychutnať...NechtyZdravé, dobre upravené, krásne namaľované nechty na rukách a nohách, sú jedným zo zdrojov príťažlivosti žien. Ale ani drahý lak Vám nedá všetko, ak Vaše nechty nie sú správne pripravené na maľovanie. Preto je dôležité, aby ste nechtom Vašich rúk a nôh venovali osobitnú pozornosť.

Starostlivosť o nechty je dôležitá aj z toho hľadiska, že vekom vznikajú na nich hubové ochorenia.

Väčšina kozmetiky BINGOSPA na starostlivosť o ruky a nohy obsahuje prísady, ktoré intenzívne vyživujú nechty. Taktiež veľa našich olejov a keratínových alebo kolagénových prípravkov pre telo účinne posilňuje, vyživuje nechty a vyhladzuje pokožku okolo nich.

Cíťte sa pekne v každom detaile!TeloVaše telo - dotýka, pohladí, masíruje a treba ho dobre vyživovať aj z vonku.

To je dôvod, prečo Vám BINGOSPA ponúka zaujímavý výber produktov, ktoré vyživujú Vaše telo. Pripravili sme pre Vás: prírodné oleje, maslo s exotickými zložkami, liečivé bahno a masky, čisté kolagénové prípravky a rôzne druhy sladkých sér.

Naplňte svoje telo čokoládou, ovocím, mikroživinami. Omotajte ho hodvábom, naneste naň oleje BINGOSPA a vychutnajte si tento efekt.

Cíťte sa krásne a voňavé !BruchoŽenské brucho je zložitá oblasť, o ktorú sa treba starať. Pribúdajúce kilá v tejto oblasti, tehotenstvá, nesprávna strava a sedavý spôsob života - zanechávajú svoje stopy na bruchu. Preto je také dôležité, aby kozmetika a liečba brucha boli naozaj efektívne.

Našťastie kombinácia zdravšieho životného štýlu a intenzívnej starostlivosti ponúkanej spoločnosťou BINGOSPA Vám prinesie skvelé výsledky! Účinne sa staráme o brucho žien všetkých vekových kategórií, vyvinuli sme rad inovatívnych kozmetických prípravkov a liečby, ktoré znižujú celulitídu, strie, tukové vankúše alebo nedostatok pružnosti. Niektoré z týchto procedúr je možné vykonať doma. Iné v kozmetických salónoch.

Chceme, aby ste sa pozreli na brucho s potešením.ZadokZadok, boky, krivky. V týchto slovách je poézia a príťažlivosť. Áno, veľmi dobre vieme, čo spraviť, aby žena bola so svojim zadkom spokojná !

Zakrivené zadky sú jedným z najkrajších fyzických symbolov ženskosti. Táto oblasť je pre starostlivosť veľmi vďačná - pretože vmasírovanie kozmetiky, masáže a ošetrenia nie sú len všeobecne veľmi príjemné, ale prinášajú viditeľné výsledky. Za predpokladu, že sú vykonávané pravidelne a používajú sa vhodné prípravky.

BINGOSPA miluje túto oblasť ženského tela! Preto v našej ponuke nájdete toľko kozmetických prípravkov, ošetrení - zníženie strií, celulitídy, spevňovanie, chudnutie, hlboká hydratácia a vyhladzovanie.StehnáStehná sú veľmi zmyselná zóna ženského tela. Majú jemnú kožu, sú citlivé na dotyk. Avšak stehná sú tiež náchylné na celulitídu, strie, praskanie cievok alebo nahromadenie tukových záhybov.

Našťastie vedením aktívneho životného štýlu a starostlivosťou o stehná správnym spôsobom, môžete nielen zastaviť spomínané problémy, ale aj znížiť už existujúce !

BINGOSPA Vám ponúka širokú škálu kozmetických prípravkov, koncentrátov, ošetrení, ktoré pomáhajú znižovať, upevňovať a tvarovať stehná a pomáhajú redukovať celulitídu a strie. Môžete ich použiť aj na brucho alebo zadok. Robiť domácu starostlivosť alebo kozmetické ošetrenie.ChodidláNesú záťaž celého tela: ak nie je o ne dobre postarané, ženy sa hanbia ich ukazovať. Ale ak sú dobre upravené - môžu byť zdrojom spokojnosti a dokonca potešením!

Krásne ženské nohy sú pre mnohých mužov atraktívne. A pre ženy - miesto, kde môže byť zdôraznená ich príťažlivosť so štýlovou obuvou v kombinácii s pedikúrou.

To je dôvod, prečo špecialisti BINGOSPA pripravili pre Vás domáce i profesionálne použitie - zaujímavý sortiment kozmetiky pre Vaše nohy. Nájdete tu rôzne soli, mydlá, exfolianty, pleťové vody a komplexné ošetrenie, ktoré si chcú Vaše nohy vychutnať.

A budete ich hrdo ukazovať.