Napísali o nás


Blog Testujeme kozmetiku a iné:
http://mycosmetictests.blogspot.sk/2018/02/cokoladova-kozmetika.html

Čokoládová kozmetika
Nie je žiadnym tajomstvom, že milujem sladké. Aj keď sa mu snažím odolať a nevyžrať tabuľku čokolády na posedenie, vo forme sprcháča alebo telového mazadla mu veľmi rada neodolám. Niekedy totiž stačí svoje zmysly oklamať intenzívnou sladkou vôňou a chuť na zjedenie niečoho "zakázaného" pominie. Inak to nie je ani v prípade značky Bingospa.

Po tom, čo ma kontaktovali zo stránky www.bingospakozmetika.sk bola moja voľba produktov jasná - čokoláda! A bez čoho sa zaručene nezaobídem? Bez sprcháča a telového mazadla - v tomto prípade masielka.

Čokoládový sprchový gél, ktorý by mal byť zároveň aj redukčný, posilňuje a chráni pokožku, dokonca má vraj účinky aj proti starnutiu. Nadšene potvrdzujem, že stimuluje produkciu endorfínov, keďže stačí jeden nádych tejto dokonale čokoládovej vône a hneď som ako vo wellnesse ;-) Úprimne, redukčný účinok som si za ten týždeň nevšimla, no spolieham sa na redukčný účinok v zmysle sugescie - keď si poviem, že čokoláda bude až v sprche ;-)

Telové masielko si ma získalo po prvou použití. Má príjemnú našľahanú textúru, ktorá sa rýchlo vstrebáva a tá vôňa... Maslo vďaka obsahu retinolu a bambuckého masla pokožku hydratuje a vyživuje. Keďže nemám suchú pokožku, používam ho každý druhý deň a som nadmieru spokojná. Žiadna negatívna reakcia sa nedostavila, práve naopak.
Takto nejako si predstavujem aromaterapiu v domácom prostredí. Inak produkty mi trošku pripomínajú kakaovú Ziaju, avšak tieto majú vôňu prirodzenejšiu a intenzívnejšiu. Veľmi pekne ďakujem za možnosť vyskúšať, určite nie sú v mojej kúpeľni naposledy ;-)

Katarína Šoltésová

Blog Testujeme kozmetiku a iné:
http://mycosmetictests.blogspot.sk/2018/03/zinkova-pletova-maska.html

Zinková pleťová maska
Kvôli zdravotným problémom som mala chvíľku pauzu, resp. som publikovala skôr kratšie a jednoduchšie recenzie, no verím, že postupne to pôjde, pretože mám doma v zásobe niekoľko recenzných lahôdok ;-) Na dnes však ešte tak trošku v skratke, verím, že pochopiteľne ;-)
Zinok je známy svojim protizápalovým účinkom najmä na pleť, a tak často v prípade "krízy" siahame po produktoch s obsahom zinku alebo aj po jeho tabletovej forme. Po prvej zásielke mi prišla ďalšia, síce nečakaná, no avizovaná zásielka od Bingospa s čokoládkami a zinkovou pleťovou maskou. Veľmi ma potešili, keďže takáto maska je celkom vhodná na potreby mojej pleti. A hoci to nebol produkt na recenziu v rámci spolupráce, zaujal ma a rozhodla som sa vám ho predstaviť :-)
Maska je v celkom praktickom balení s pumpičkou. Obsahuje koenzým Q 10, aloe vera, harmanček a ľan. Uľahčuje čistenie pleti od nahromadeného mazu, obnovuje prirodzené pH, sťahuje póry a znižuje zápal.

Aplikujem si ju raz do týždňa, resp. podľa potreby pleti aj raz za dva týždne na prečistenie a odstránenie nadbytočného mazu. Na chrbát ruky vytlačím z pumpičky masku, ktorú následne aplikujem pomocou štetca na tvár. Nechám pôsobiť približne 10 minút a zmývam teplou vodou - najčastejšie vatovým tampónikom namáčaným do teplej vody, ide to rýchlejšie.


Počas pôsobenia cítiť sťahovanie a také príjemné chladenie pleti. Veľmi oceňujem, že nedráždi ani citlivejšiu pleť a po odstránení masky pleť nie je začervenaná, ale príjemne matná. Vždy po zmytí masky aplikujem stabilizačnú pleťovú vodu a sérum / krém na jej hydratáciu.