Mallorca- zoštíhľujúci telový krém BingoSpa
  • Mallorca- zoštíhľujúci telový krém BingoSpa
  • Mallorca- zoštíhľujúci telový krém BingoSpa

Mallorca- zoštíhľujúci telový krém BingoSpa

INFO

  • - Kód produktu: 356
  • - Dostupnosť: Skladom
6,70€

Množstvo

Úžasne ľahký a ľahko vstrebateľný  zoštíhľujúci telový krém BingoSpa je bohatý na aktívne zložky ako L-karnitín, kofeín, zázvor, ktoré podporujú cirkuláciu a mimoriadne zlepšujú elasticitu pokožky a zároveň ju robia hladkou a pevnou.

Strie sú lineárne jazvy, ktoré sa menia na pokožke. V prvom štádiu sa javia ako sivasté alebo červené a modré zmeny. Časom sa ich farba stáva menej výraznou a nadobúdajú farbu slonoviny. Strie majú tendenciu objavovať sa na stehnách, bruchu, bokoch, zadku a spodných častiach chrbta. Existujú dve hlavné príčiny vzniku strií. Prvou z nich je dlhodobé rozťahovanie kože, zvyčajne súvisiace s rýchlym prírastkom hmotnosti, čoho príkladom je tehotenstvo. Druhou sú hormonálne poruchy, ako je nadmerná tvorba kortikosteroidov alebo užívanie steroidov.

Celulitída - "pomarančová kôra" - vzniká ako dôsledok nesprávne fungujúceho lymfatického systému, čo vedie k ukladaniu zvyšných toxínov do tukových buniek. Jej tvorenie pramení z poruchy hormonálnej rovnováhy v systéme, zlej cirkulácie a dysfunkcií vo vnútri lipidov a spojivových tkanív.

Celulitída postihuje väčšinou ženy, hlavne v oblastiach bokov, brucha, vonkajšej strany stehien, vnútornej časti kolien a zadku. Môže sa vyskytnúť aj u mladých ľudí. Celulitídne zmeny sa prejavujú  nepravidelným zahustením pokožky, jamkami. Vo veľmi pokročilých štádiách sa tieto zmeny môžu stať bolestivými. Celulitída má tendenciu ľahko napredovať.

Pravidelné používanie  BingoSpa zoštíhľujúceho telového krému Mallorca redukuje tukové bunky a viditeľne znižuje vzhľad strií.

Množstvo 500 ml

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie