Liečba Thermal SPA s extraktom Gotu Kola
  • Liečba Thermal SPA s extraktom Gotu Kola
  • Liečba Thermal SPA s extraktom Gotu Kola

Liečba Thermal SPA s extraktom Gotu Kola

INFO

  • - Kód produktu: 310
  • - Dostupnosť: Skladom
21,80€ 8,30€ Zľava

Množstvo

Tepelná liečba SPA s extraktom BingoSpa Gotu Cola stimuluje proces spaľovania tukových buniek, ktorý aktívne pomáha redukovať celulitídu. Spracovanie BingoSpa zahrieva pokožku, čo umožňuje prenikanie hlbokej vrstvy kože účinnými látkami, čo má za následok optimálne účinky. Tukové bunky sa znižujú, pokožka sa stáva pevnejšou.

Účinnými látkami liečby BingoSpa sú: extrakt z Gotu Cola, škoricový olej, oranžový olej, klinčekový olej, aróma chilli a kofeín.

Gotu Cola (Cantella Asiatica) vykazuje silné protizápalové pôsobenie, ktoré pôsobí proti poškodeniu kože počas procesu starnutia. Podobne ako estrogény má pozitívny vplyv na metabolizmus fibroblastov a syntézu kolagénových vlákien. Stimuluje syntézu kyseliny hyalurónovej, ktorá je zodpovedná za hydratáciu pokožky.

Je to látka preukázateľnej omladzujúcej činnosti, ktorá pôsobí proti starnutiu pokožky a tvorbe vrások, najmä u žien, ktoré prechádzajú menopauzou.
 
Návod na použitie:
• Naneste tenkú vrstvu výrobku na miesta, ktoré sú náchylné na skladovanie tukových buniek: stehná, zadok, brucho, boky
• Telo zabalte do fólie
• Trvanie liečby 15 - 45 minút

Charakteristické, prirodzené sčervenanie a pálenie sa objavuje po niekoľkých minútach. Pocit pálenia závisí od množstva aplikovaného prípravku a citlivosti pokožky.
Ak pocítite silný pocit pálenia v dôsledku používania nadmerného koncentrátu, okamžite zastavte liečbu, koncentrát umyte studenou vodou a aplikujte studené obklady.

Výrobok by nemali používať:
-deti a tehotné ženy,
-ľudia alergickí na niektorú zo zložiek (pozornosť by ste mali venovať predovšetkým týmto zložkám: klinčekový olej, škoricový olej, aróma chilli),
-ľudia s citlivou a poškodenou kapilárnou pokožkou, ľudia s problémami krvného obehu.

Extrémne silný pôsobiaci produkt. Pred použitím je nevyhnutné vykonať test alergie: naneste malé množstvo na pokožku predlaktia a nechajte ju cez noc, skontrolujte kožnú reakciu - jemné začervenanie je normálne. Ak začervenanie nezmizne po 24 hodinách - nepoužívajte výrobok.
1000g

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie