SPA Peelingová soľ s minerálmi z Mŕtveho mora a výťažkom z bavlny
  • SPA Peelingová soľ s minerálmi z Mŕtveho mora a výťažkom z bavlny
  • SPA Peelingová soľ s minerálmi z Mŕtveho mora a výťažkom z bavlny

SPA Peelingová soľ s minerálmi z Mŕtveho mora a výťažkom z bavlny

INFO

  • - Kód produktu: 237
  • - Dostupnosť: Skladom
5,80€ 3,95€ Zľava

Množstvo

 Špeciálny peeling do kúpeľa so soľou z Mŕtveho mora a výťažkom z bavlny.

Lúpanie alebo odlupovanie je odstránenie odumretých kožných buniek z povrchu kože. V dôsledku prirodzeného procesu regenerácie kože, ktorý sa opakuje cyklicky každých 28 dní, keď rastie nová bunka a stará odumiera.

Peeling BingoSpa pomáha pri odstraňovaní starých buniek a odhaľuje jasnejšiu a zdravšiu pokožku. Zlepšuje tiež mikrocirkuláciu - po použití peelingu je pokožka okamžite jemnejšia a hladšia. Pretože zrniečka obsiahnuté v peelingu čistia hlbšie ako jednoduché umývanie. Koža je preto lepšie pripravená na absorpciu účinných látok obsiahnutých v ďalších prípravkoch.

Vrchná vrstva kože pokrytá odumretými,                                                       Odumreté kožné bunky boli odstránené, póry očistené.
odlupovanými epidermami,                                                                               Koža je náchylná na vstrebávanie živín.
nepreniknuteľná pre výživné a ošetrujúce
látky, upchaté mazové diery.
                                 
Extrakt z bavlny regeneruje, posilňuje i obnovuje prirodzenú lipidovú bariéru epidermy. Má protizápalové, upokojujúce účinky. Odstraňuje nepríjemný pocit napätia pokožky.

Spôsob použitia: Peeling aplikujte na vlhkú pokožku, masírujte krúživými pohybmi. Opláchnite teplou vodou. Používajte 1-2 krát týždenne.             
                               Dá sa použiť na vlhké telo alebo v zmesi so sprchovými gélmi.             
                               Odporúča sa použiť aj peelingová rukavicu.

Hmotnosť 580g

Produkt neodporúčame používať, keď máme malé rany !

Zloženie : Sodium Chloride ( Chlorid sodný ), Fertilizer Urea, Sodium Hydrogen Carbonate, Sodium Lauryl Sulfate, Dead Sea Salt, Gossypium Herbaceum Seed Extract, Propylene Glycol, Aqua, Titanium Dioxide, Mica, Parfum.

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie