100% sladký mandľový olej
  • 100% sladký mandľový olej
  • 100% sladký mandľový olej

100% sladký mandľový olej

INFO

  • - Kód produktu: 422
  • - Dostupnosť: Skladom
3,30€

Množstvo

Sladký mandľový olej je lisovaný z mandlí stromov populárne nazývaných mandle. Mandle sa pestuje vo veľkých množstvách v Španielsku, Francúzsku, Taliansku, Grécku a Kalifornii. Obsahuje kyselinu olejovú, kyselinu linolovú, kyselinu palmitovú, kyselinu stearovú, vitamíny A, B1, B2, B6, D, E a minerály.

Pre profesionálov.

INCI: Prunus Amygdalus Dulcis (sladký mandľový) olej
CAS: 8007-69-0
Vzhľad a textúra: jasná až svetložltá, čistá.
Vôňa - charakteristická,
Hodnota zmydelnenia: 195 mg KOH / g tuku

Sladký mandľový olej BingoSpa vďaka svojim vlastnostiam pre krásu je jedným z najstarších kozmetických olejov. Je ľahký, rýchlo preniká do pokožky bez toho, aby zanechal mastný film. Má vynikajúce zmäkčujúce vlastnosti a vyživuje pokožku.

Použitie sladkého mandľového oleja BingoSpa :
1.Krúživymi pohybmi pomocou dlaní silno vmasírujeme olej do stehiem. Aby boli stehná po masírovaní ešte štíhlejšie, odporúča sa urobiť pár cvikov určených na spevnenie stehien.
2. Pokožka okolo nechtov býva často suchá a tvrdá. Ak chcete, aby bola hladká a zamatová, naneste do nich mandľový olej.
3. Vďaka vitamínom A a E obsiahnutých v oleji sa pokožka okolo očí stáva jemnou a jasnou. (Jemne vklepať prstami olej okolo oblasti očí ).

Olej BingoSpa je bohatý na živiny: bielkoviny, minerály, vitamíny B, rovnako ako A a E. Obsahuje veľké množstvo kyseliny olejovej a kyseliny linolovej, ktoré zmäkčujú pokožku a posilňujú ochrannú lipidovú bariéru pokožky.

Vhodné pre všetky typy pleti, dokonca pre citlivú pokožku. Vďaka bohatému zloženiu má mnoho aplikácií.
- má veľmi dobre elastické vlastnosti, takže môže byť použitý ako prostriedok proti striám,
- je mimoriadne jemný, čo sa odporúča pri starostlivosti o citlivú pokožku novorodencov (zmierňuje podráždenie pokožky, sčervenanie),
- má ukľudňujúci účinok a je zvlášť odporúčaný pre suchú, citlivú, poškodenú alebo podráždenú pokožku - najmä po opaľovaní,
- poskytuje skvelé výsledky pri starostlivosti o pokožku pri ekzémoch a psoriáze,
- olej sa môže používať ako kondicionér pre vysušené a poškodené vlasy. Poškodené vlasy získajú svoju žiarivosť, vlhkosť a jemnosť,
- olej sa dokonale hodí na masáž tela, poskytuje dobrý sklz pri masírovaní

Kapacita 30 ml

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie