Denný krém proti starnutiu s Kyselinou Hyaluronovou
  • Denný krém proti starnutiu s Kyselinou Hyaluronovou
  • Denný krém proti starnutiu s Kyselinou Hyaluronovou

Denný krém proti starnutiu s Kyselinou Hyaluronovou

INFO

  • - Kód produktu: 621
  • - Dostupnosť: Skladom
13,95€ 6,70€ Zľava

Množstvo

Krém proti vráskam s Kyselinou Hyaluronovou. Pre každodennú starostlivosť o zrelú pleť.

BingoSpa krém dokonale regeneruje a vyhladzuje pokožku. Aktívne zložky: arganový olej, sladký mandľový olej, kyselina hyalurónová a vitamín E účinne redukujú existujúce vrásky a odďaľujú proces starnutia. Stimuluje proces opravy na obnovenie pevnosti a správneho napätia pokožky. Komplexy rias: Pheohydrane, Polyplant Marine zvlhčujú a vyživujú kožu, vytvárajú aktívnu bariéru proti negatívnym účinkom vonkajších faktorov a fotosenzitizmu. Starostlivosť o pleť s týmto krémom je hladká, príjemná na dotyk a osviežená pokožka.

Aktívne zložky :
Arganový olej - hydratuje suchú pokožku, upokojuje citlivú pokožku a vytvára ochranný film na pokožke.
Sladký mandľový olej - vynikajúci zmäkčovač, posilňuje bariéru pokožky, zlepšuje hydratáciu pokožky, vyživuje a zjemňuje ju.
Pheohydráne - komplex mikroorganizmu Chlorella Vulgaris a hydrolyzovaný algín v morskej vode, silne zvlhčuje, udržuje dlhotrvajúcu hydratáciu v pokožke.
Kyselina Hyaluronová - preniká hlboko do pokožky a stimuluje rýchlejšiu produkciu kolagénu, vyplňuje vrásky zvnútra. Zvyšuje elasticitu, pevnosť a napätie pokožky.
Komplex Polyplant Marine - komplex morských rias poskytuje pokožke účinné látky vo forme aminokyselín, cukrov a minerálnych solí, ktoré pomáhajú udržiavať správnu úroveň hydratácie. Tieto látky vytvárajú ochrannú vrstvu na pokožke a chránia ju pred vyschnutím. Minerálne soli, najmä jód, stimulujú metabolizmus a zvyšujú osmotickú výmenu, pomáhajú eliminovať prebytočnú tekutinu.
Vitamín E - chráni pokožku pred voľnými radikálmi a tiež účinky UV žiarenia, zlepšuje jej pevnosť a zabraňuje tvorbe predčasných vrások, zabraňuje tvorbe opuchov

Ako používať: Naneste krém na prsty a pokožku a jemne masírujte. Nepoužívajte, ak ste alergický na niektorú zo zložiek.


Hmotnosť 150g

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie