Čierne bahno z Mŕtveho mora s obsahom karnalitu
  • Čierne bahno z Mŕtveho mora s obsahom karnalitu
  • Čierne bahno z Mŕtveho mora s obsahom karnalitu

Čierne bahno z Mŕtveho mora s obsahom karnalitu

INFO

  • - Kód produktu: 142
  • - Dostupnosť: Skladom
10,95€

Množstvo

Je to prírodný kal z dna a brehov Mŕtveho mora. Obsahuje zmes minerálov z Mŕtveho mora a organických látok nachádzajúcich sa na pobreží mora. Má ílovitú konzistenciu a pach riečneho bahna.

Čierne bahno z Mŕtveho mora môžete použiť ako pleťovú masku či telový zábal. Je mimoriadne účinné pri ošetrovaní mastnej a zmiešanej pokožky s tendenciou k škvrnám. Pomáha pri čistení pórov - odblokuje, napína, odstraňuje nečistotu a baktérie. To má za následok obmedzenie tuku a zníženie vzniku akné. A práve to trápi takmer 95% dospievajúcich chlapcov a viac ako 80% dievčat. Okrem toho je efektívne pri liečbe seborey, lupín, pleťových škvŕn, kvasinkovej infekcie, psoriázy, atopického ekzému a reumatických problémoch.

Pleť sa po jeho použití, či už vo forme masky alebo zábalu, stáva hladká a jemná.

BingoSpa bahenné zábaly sú mimoriadne účinné v boji proti tukovým bunkám, striám a celulitíde. Telové zábaly stimulujú cirkuláciu krvi, viditeľne zlepšujú elasticitu a hladkosť pokožky. Vďaka vynikajúcej schopnosti penetrácie minerálov pomáhajú zábaly ​​uvoľniť svaly, zmierňujú reumatické a artritické bolesti.

Čierne bahno BingoSpa je tiež účinné ako vlasová maska, vysoko vyživujúca vlasové folikuly. Minerály obsiahnuté v bahne posilňujú vlasy, pomáhajú bojovať proti lupinám a pôsobia proti vypadávaniu vlasov.  Bahno z Mŕtveho mora upokojuje pokožku hlavy a zachová jej požadovanú hydratáciu. Drobné zrnká piesku a vysoko absorbujúce kaly pôsobia ako fantastický píling s hĺbkovým čistením, sťahovaním pórov a vyrovnávaním podkožného tuku.

Čierne bahno BingoSpa z Mŕtveho mora sa úspešne používa pri liečbe:
-akné
-pleťových škvŕn (postihujúce mastnú a zmiešanú pleť)
-seborey na hlave (prevencia proti lupinám)
-popraskaných rúk a piet na nohách
-celulitídy
-pri chudnutí a spevnení tela

Čierne bahno BingoSpa z Mŕtveho mora je 100% prírodný produkt,  bez parfémov a konzervačných látok.

Aby ste pripravili masku alebo bahenný zábal, je nevyhnutné bahno dôkladne premiešať, kým sa nevytvorí hladká hmota. Voda a hlina v prírodnom bahne v Mŕtvom mori majú tendenciu sa rozdeliť, preto je dôležité premiešať bahno pred každým použitím. Bahno by ste mali aplikovať v primerane hrubej vrstve, aby dostatočne pokrylo pokožku.

300g

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie