BingoSpa škoricový a kofeínový koncentrát 250g
  • BingoSpa škoricový a kofeínový koncentrát 250g
  • BingoSpa škoricový a kofeínový koncentrát 250g

BingoSpa škoricový a kofeínový koncentrát 250g

INFO

  • - Kód produktu: 153
  • - Dostupnosť: Skladom
8,50€

Množstvo
  • BingoSpa škoricovo - kofeínový koncentrát je produkt určený pre profesionálne ošetrenie doma. Obsahuje optimálne množstvo škoricových, pomarančových a klinčekových olejov a kofeínu, čo sú najefektívnejšie aktívne látky, ktoré redukujú podkožné tukové bunky zodpovedné za tvorbu celulitídy.

Celulitída - "pomarančová kôra" - vzniká ako dôsledok nesprávne fungujúceho lymfatického systému, čo vedie k ukladaniu zvyšných toxínov do tukových buniek. Jej tvorenie pramení z poruchy hormonálnej rovnováhy v systéme, zlej cirkulácie a dysfunkcií vo vnútri lipidov a spojivových tkanív.

Celulitída postihuje väčšinou ženy, hlavne v oblastiach bokov, brucha, vonkajšej strany stehien, vnútornej časti kolien a zadku. Môže sa vyskytnúť aj u mladých ľudí. Celulitídne zmeny sa prejavujú  nepravidelným zahustením pokožky, jamkami. Vo veľmi pokročilých štádiách sa tieto zmeny môžu stať bolestivými. Celulitída má tendenciu ľahko napredovať.

                                                                                                                 VIDITEĽNÉ VÝSLEDKY!
Test preukázal viditeľné výsledky už po 2-3 ošetreniach. Štyri rozmery pokožky- testované pred a po- odhalené podstatné zlepšenie.
   PEVNOSŤ +25%                                                        
   HYDRATÁCIA +10%
   CELKOVÁ ELASTICITA +7%
   LOKALIZOVANÁ ELASTICITA +5%

Séria ošetrení s testovaným produktom viditeľne vyrovnala farbu kože, zlepšila jej celkový vzhľad. Pokožka bola lepšie hydratovaná, jasne hladšia a tónovaná. Na konci testov bola pokožka všetkých zúčastnených žien v oveľa lepšom stave, čoho výsledkom bolo výrazné zníženie viditeľnosti "pomarančovej kôry". Zlepšenie tónu a elasticity kože na stehnách spôsobilo, že vyzerali štíhlejšie.

                                                                                                  ÚČINNOSŤ KONCENTRÁTU PO 5 OŠETRENIACH
                                                                                                  ZNÍŽENIE OBVODU PÁSA- ÁNO
                                                                                                  REDUKCIA CELULITÍDY- ÁNO
                                                                                                  ZNÍŽENIE BMI- ÁNO
                                                                                                  ZLEPŠENIE HYDRATÁCIE A PEVNOSTI POKOŽKY- ÁNO

Návod na použitie: Vďaka mimoriadne silnému pôsobeniu výrobkov je dôležité, aby ste starostlivo dodržiavali nasledujúce pokyny

Test na alergiu: naneste malé množstvo na pokožku predlaktia a nechajte cez noc, skontrolujte kožnú reakciu - jemné začervenanie je normálne. Ak začervenanie nezmizne po 24 hodinách – výrobok nepoužívajte.

Spôsob liečby:

  • Prvá kúra - naneste tenkú vrstvu výrobku BingoSpa na zvolenú časť tela, po 5 minútach opláchnite.
  • Druhá kúra- naneste tenkú vrstvu výrobku na miesta náchylné k ukladaniu tuku - stehná, zadok, brucho, boky; zabaľte telo do fólie. Pozorne sledujte reakciu pokožky, kúru môžete predĺžiť až na 15 minút.
  • Vykonávajte nasledujúce kúry v 5 sériách, každú kúru každých 4-5 dní. Postupne predĺžte trvanie kúr na 30-35-45 minút.

Upozornenie:
Je veľmi dôležité začať kúru s použitím veľmi malého množstva výrobku a potom postupne množstvo v každej kúre zvyšovať.Veľmi silno pôsobiaci koncentrát. Nepoužívajte po kúpeli! Mohol by spôsobiť pocity tepla a pálenia. Naneste tenkú vrstvu výrobku alebo zmiešajte výrobok s vaším bežným telovým krémom/mliekom. Pred použitím si pozorne prečítajte návod na použitie.

250g

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie