BingoSpa riasovo-kolagénové ošetrenie na strie
  • BingoSpa riasovo-kolagénové ošetrenie na strie
  • BingoSpa riasovo-kolagénové ošetrenie na strie

BingoSpa riasovo-kolagénové ošetrenie na strie

INFO

  • - Kód produktu: 457
  • - Dostupnosť: Skladom
17,50€

Množstvo

Strie sú lineárne jazvy, ktoré sa menia na pokožke. V prvom štádiu sa javia ako sivasté alebo červené a modré zmeny. Časom sa ich farba stáva menej výraznou a nadobúdajú farbu slonoviny. Strie majú tendenciu objavovať sa na stehnách, bruchu, bokoch, zadku a spodných častiach chrbta. Existujú dve hlavné príčiny vzniku strií. Prvou z nich je dlhodobé rozťahovanie kože, zvyčajne súvisiace s rýchlym prírastkom hmotnosti, čoho príkladom je tehotenstvo. Druhou sú hormonálne poruchy, ako je nadmerná tvorba kortikosteroidov alebo užívanie steroidov.

BingoSpa riasovo-kolagénové ošetrenie na strie je profesionálnym produktom na prevenciu a redukciu už existujúcich strií.

Moderná formula BingoSpa ošetrenia obsahuje bioaktívne zložky:

- Kolagén
- Riasa Fucus
- Riasa Laminária
- Olej z pomarančovej šupky
- Výťažky zo senovky gréckej, ľanových semienok, ženšenu a aloe vera
- Gáfrový olej

Ako je všeobecne známe, kolagén je hlavným vláknom spojivového tkaniva, je súčasťou epidermy a kože a vďaka svojim prirodzeným zvlhčujúcim vlastnostiam má pozitívny vplyv na rovnováhu hydratácie pokožky a jej elasticitu. Kolagén je nevyhnutnou súčasťou ošetrení pri prevencii strií, ktoré sa vyskytujú kvôli porušeniu kolagénových vlákien.

Morské riasy, rastlinné extrakty a oleje zlepšujú mikrocirkuláciu a fungovanie spojivového tkaniva, robia pokožku odolnejšou voči rozťahovaniu, optimálne zlepšujú celkovú hladkosť, pevnosť a elasticitu pokožky.

Intenzívne salónne ošetrenie:
-Aplikujte výrobok BingoSpa krúživými pohybmi na umytú a osušenú pokožku na miesta postihnuté striami
-Opatrne zabaľte telo do fólie a nechajte pôsobiť 30 minút. Pre intenzívnejší účinok aktívnych látok prikryte telo dekou
-Odstráňte fóliu, zvyšky produktu opláchnite vodou a jemne osušte

Domáce ošetrenie:
- Dvakrát denne intenzívne vmasírujte produkt BingoSpa do pokožky postihnutej striami.Používajte produkt BingoSpa riasovo-kolagénové ošetrenie na strie 6 týždňov.

Množstvo 500g

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie