BingoSpa kmeňové bunky rastlín
  • BingoSpa kmeňové bunky rastlín
  • BingoSpa kmeňové bunky rastlín

BingoSpa kmeňové bunky rastlín

INFO

  • - Kód produktu: 637
  • - Dostupnosť: Skladom
13,60€

Množstvo

kozmetická surovina

Názov INCI:voda,glycerín,Citrus Aurantium Dulcis (oranžový), výťažok z kultúry kalusu, Xanthan Gum
Fyzikálna forma: hustá, zakalená tekutina (podobná želé)
Rozpustnosť: rozpustný vo vode
pH 4 ÷ 5,5

Výskum v oblasti genetiky dokázal, že rastlinné kmeňové bunky obsahujú látky vo svojich interiéroch s podobnými vlastnosťami ako tie, ktoré sa podieľajú na metabolických procesoch vyskytujúcich sa v kmeňových bunkách kože. Výskum ukázal vysokú schopnosť penetrácie rastlinných kmeňových buniek (kvôli ich uzavretiu v lipozómoch) do kože a pôsobeniu proti vonkajšiemu prostrediu.

Kmeňové bunky rastlín podporujú funkciu kmeňových buniek v pokožke, vďaka čomu sa starajú o stav pokožky od začiatku, oneskorujú procesy starnutia pokožky tým, že chránia ľudské kmeňové bunky. Ochrana týchto buniek spôsobuje kontinuálnu regeneráciu pokožky.

Vynikajúca účinnosť proti starnutiu. Omladzuje, obnovuje pokožku a vlasové bunky, chráni pred voľnými radikálmi. Pokožka vyzerá vyživene, mladšie a jemnejšie, celkový stav pokožky je výrazne zlepšený.

Návod na použitie: Pred otvorením jemne pretrepte za účelom homogenizácie hustoty. Odstráňte uzáver, odstráňte gumovú zátku a starostlivo vyberte požadované množstvo suroviny.

Množstvo 5 ml

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie