BingoSpa krém na celulitídu a strie s L-karnitínom, kofeínom a zázvorom
  • BingoSpa krém na celulitídu a strie s L-karnitínom, kofeínom a zázvorom
  • BingoSpa krém na celulitídu a strie s L-karnitínom, kofeínom a zázvorom

BingoSpa krém na celulitídu a strie s L-karnitínom, kofeínom a zázvorom

INFO

  • - Kód produktu: 333
  • - Dostupnosť: Skladom
9,00€

Množstvo
Strie sú lineárne jazvy, ktoré sa menia na pokožke. V prvom štádiu sa javia ako sivasté alebo červené a modré zmeny. Časom sa ich farba stáva menej výraznou a nadobúdajú farbu slonoviny. Strie majú tendenciu objavovať sa na stehnách, bruchu, bokoch, zadku a spodných častiach chrbta. Existujú dve hlavné príčiny vzniku strií. Prvou z nich je dlhodobé rozťahovanie kože, zvyčajne súvisiace s rýchlym prírastkom hmotnosti, čoho príkladom je tehotenstvo. Druhou sú hormonálne poruchy, ako je nadmerná tvorba kortikosteroidov
alebo užívanie steroidov.
 
Celulitída - "pomarančová kôra" - vzniká ako dôsledok nesprávne fungujúceho lymfatického systému, čo vedie k ukladaniu zvyšných toxínov do tukových buniek. Jej tvorenie pramení z poruchy hormonálnej rovnováhy v systéme, zlej cirkulácie a dysfunkcií vo vnútri lipidov a spojivových tkanív.
 
Celulitída postihuje väčšinou ženy, hlavne v oblastiach bokov, brucha, vonkajšej strany stehien, vnútornej časti kolien a zadku. Môže sa vyskytnúť aj u mladých ľudí. Celulitídne zmeny sa prejavujú  nepravidelným zahustením pokožky, jamkami. Vo veľmi pokročilých štádiách sa tieto zmeny môžu stať bolestivými. Celulitída má tendenciu ľahko napredovať.
 
Senzačne jemný a ľahko vstrebateľný BingoSpa krém na celulitídu a strie je bohatý na aktívne zložky ako L-karnitín, kofeín, zázvor a rozpustný kolagén, ktorý zvyšuje obeh a mimoriadne zlepšujú elasticitu pokožky, ako aj jej hladkosť a pevnosť.
 
L-karnitín stimuluje lymfodrenáž. Kofeín výrazne redukuje tukové bunky, viditeľne tvaruje a spevňuje telo redukovaním celulitídy a odvodňovaním. Zázvorový extrakt zlepšuje cirkuláciu a zvyšuje bunkový metabolizmus.
 
Pravidelné používanie BingoSpa krému na celulitídu a strie redukuje tukové bunky a viditeľne redukuje vzhľad strií.

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie